Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Πισίνα Infinity |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra 75 τ.μ. Απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από τον Φάρο Da Barra. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο έχει θέα στη θάλασσα και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών.
ΚεΝτρική Δημοτική ΒιβΛιοθήκη Bahia απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Airosa Galvao είναι σε απόσταση περίπου 600 μέτρων. Η Παραλία Barra απέχει επίσης 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra.
Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στον χώρο καθιστικού και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Αυτό το κατάλυμα παρέχει μικρή κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη. Το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra έχει παροχές ευεξίας, όπως τζακούζι και σάουνα
- Τοπικά αξιοθέατα
- Edificio Victoria Center432 χλμ.
- Farol da Barra1,5 χλμ.
- Ναός San Francisco3,9 χλμ.
- Estacio de Lima Museum663 χλμ.
- Salto 15269 χλμ.
- Supermercado Apipema Eireles E387 χλμ.
- Assembleia de Deus644 χλμ.
- Μαρίνα Salvador4,3 χλμ.
- Salvador Bus626 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes27 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανελκυστήρας
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Παραλία
- Κήπος
- Σάουνα
- Τζακούζι
- Πισίνα με θέα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra;
Το το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes από το το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra;
Ανάμεσα στο Luis Eduardo Magalhaes και το το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra είναι 30 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Carnaval De Salvador, Costa Espana - Barra μπορούν να φέρουν κατοικίδια.